120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Zvýhodněná balení

Spodní prádlo Cerdá

Cerdá je španělská značka s dlouhou tradicí, která se zaměřuje na výrobu licencovaných produktů pro děti. Mimo jiné se jedná o dětské spodní prádlo s hrdiny a postavičkami z nejoblíbenějších dětských filmů a pohádek. Cerdá je držitelem licencí nejrůznějších filmových společností. Chlapecké spodní prádlo, dětské ponožky, kalhotky pro holky a další zboží jsou k dostání s obrázky od Disney, Marvel, Star Wars, Nickelodeon a další.

Dětské spodní prádlo, které si děti zamilují

V Cerdá věří, že štěstí najdete v malých věcech, a proto se zaměřují především na produkty pro dětiDívčí spodní prádlo nebo ponožky pro kluky a holky jsou k dostání třeba s postavičkami z Harryho Pottera nebo s oblíbeným Mickey Mousem. U holek se velké oblibě těší kalhotky a spodní prádlo s motivy z Ledového království. Dětské ponožkyspodní prádlo a obecně veškeré výrobky této značky jsou opatřeny certifikáty AENOR, UNE-EN a splňují nároky ISO 9001. Zboží prochází kontrolou u předních společností zaměřujících se na kvalitu produktu, například SGS, TÜV nebo Bureau Veritas.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–20 z 20 položek
1–20 z 20 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 935 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí