120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Represent


Představujeme vám české spodní prádlo Representdámsképánské spodní prádlo pro milovníky volného životního stylu a board kultury. Jeho léty prověřený střih vám dopřeje nevídané pohodlí, zatímco originální design se postará o dobrou náladu, která vás neopustí až do večera. Zařaďte do svého šatníku české trenýrky a ponožky Represent a prožijte každý den naplno, stylově a maximálně komfortně.


Poznejte české spodní prádlo Represent


Sháníte spodní prádlo pro každodenní nošení, které je navíc vyrobeno v České republice? Vsaďte na barevné a veselé trenky Represent. Dámsképánské trenky Represent u nás najdete ve variantě Alibox s všitou gumou a Mikebox s vytkávanou gumou. Kromě toho máte na výběr hned z několika modelových řad – Classic, Exclusiv nebo Sport. Každý kousek se šije v českých luzích a hájích, a to z přírodní bavlny, která je prodyšná, příjemně se nosí a nedráždí ani citlivou pokožku.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 207 položek
na stránku
1–30 z 207 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí