120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Gino


Pokud hledáte českou značku spodního prádla, připravili jsme pro vás nabídku značky Gino. Připomíná vám název značku dámského spodního prádla Gina? Máte pravdu! Gino a Gina spadají pod jednoho výrobce, přičemž Gino se zaměřuje na pánské spodní prádlo, tedy slipy, trenky, boxerky a ponožky. Kotníkové ponožky jsou v nabídce i pro ženy.


České spodní prádlo z Hradce Králové


Značka Gino spadá pod firmu Milpex, která byla založena v Hradci Králové v roce 1993. Z malé firmy se stal velký výrobce a prodejce spodního prádla po celé České republice. Pod hlavičkou české značky Gino jsou k dostání trenýrky, kotníkové a sportovní ponožky, boxerky i slipy. Společnost neustále sleduje nejnovější trendy a technologie, a tak může pánům nabídnout nejrůznější střihy, materiály i velikosti spodního prádla. Slipy, trenky i boxerky jsou k dostání také v nadstandardních velikostech.


Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 139 položek
na stránku
1–30 z 139 položek
1–30 z 139 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí