120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Zvýhodněná balení

Spodní prádlo Vuch

Vuch (čtěte „vuš“) je mladá česká firma, která vznikla v roce 2015 v Chrudimi. Pozornost si zasloužila díky nápaditým puntíkatým peněženkám. Myslíte, že za nimi stojí ženy? Kdepak! Vuch založili dva přátelé: Martin Kůs a Ondřej Hyrš. Po výrobě peněženek se vrhli také na sortiment kabelek a drobných šperků. V roce 2017 obohatili český trh o spodní prádlo pro muže i ženy.

Elegantní dámské i pánské spodní prádlo

Vuch připravilo kolekci spodního prádla pro muže i ženy. Pánské spodní prádlo zahrnuje především pohodlné boxerky v zářivých i decentních barvách. Gumu obvykle zdobí logo firmy. Dámské spodní prádlo tvoří jednoduchá, ale i elegantní tanga s krajkou nebo bez ní. Pro dámy jsou dostupné rovněž podprsenky sportovního střihu. Pro výrobu spodního prádla používá Vuch především bavlnu s příměsí.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–21 z 21 položek
1–21 z 21 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 935 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí