120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Horsefeathers


Horsefeathers má kořeny na střední škole v Kanadě. Skupinka studentů společně s Hanušem Salzem se věnovala snowboardingu. Zimnímu sportu, který byl tehdy v plenkách a starší generace jej označovala jako „horsefeathers“ neboli totální nesmysl. Jako Horsefeathers pak studenti pojmenovali i svůj projekt, který zahrnoval výrobu linorytu, jenž se měl následně tisknout na textil. Tak započala historie Horsefeathers, která se zhmotnila v roce 1993 v Plzni, díky spolupráci Hanuše Salze a Pavla Kubíčka. Česká značka oblečení a spodního prádla svoje produkty dnes vyváží do více než 20 zemí a jezdí za ni i ti nejlepší snowboardisté planety.


Nejen funkční oblečení, ale také kvalitní spodní prádlo


Česká značka se cítí nejsilnější především v oblečení určeném do hor. Technický a funkční outwear tvoří zhruba dvě třetiny kolekce. V její nabídce však najdete i streetwear a spodní prádlo. Nejoblíbenější jsou především Horsefeathers trenky, které se pyšní pohodlnou vetkávanou gumou a delší nohavičkou. Pro tyto české trenýrky je typický nejen károvaný tisk, ale také další hravé designy. Boxerky Horsefeathers se šijí z příjemného elastického materiálu s převahou bavlny, což zajišťuje největší pohodlí při nošení. Je libo ponožky? I ty má česká značka ve svém portfoliu. Záleží jen na vás, zda dáte přednost klasickému či kotníčkovému střihu.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 128 položek
na stránku
1–30 z 128 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí