120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Čištění skladuNeviditelné spodní prádlo by nemělo chybět v žádném dámském ani pánském šatníku. Patří sem nejen dámské kalhotky a pánské boxerky, ale také například trička, a to včetně proti pocení. Pokud hledáte diskrétní spodní prádlo, které se šije v Česku, oblíbíte si značku Covert. Výhodou tělového spodního prádla je to, že není vidět pod oblečením. Nejča...

Čištění skladuNeviditelné spodní prádlo by nemělo chybět v žádném dámském ani pánském šatníku. Patří sem nejen dámské kalhotky a pánské boxerky, ale také například trička, a to včetně proti pocení. Pokud hledáte diskrétní spodní prádlo, které se šije v Česku, oblíbíte si značku Covert. Výhodou tělového spodního prádla je to, že není vidět pod oblečením. Nejčastěji se nosí pod prosvítající materiály.

Poznejte přednosti neviditelného spodního prádla

Většina spodního prádla je k dostání v tělové barvě. Právě béžové spodní prádlo dokonale splyne s tónem vaší pokožky, takže nebude vidět ani pod bílou košilí, halenkou nebo tričkem. K dostání jsou neviditelné kalhotky, boxerky i trička a tílka. Z nabídky si vyberou jak dámy, tak pánové. Neviditelné spodní prádlo se nejčastěji šije z bavlny. U kalhotek a boxerek se používá směsový materiál, který tvoří bavlna a elastan. Elastan dodává bavlně pružnost, takže se spodní prádlo dokonale přizůsobí vašim křivkám.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–5 z 5 položek
1–5 z 5 položek

100% hodnocení
6 265 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí