120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 80 %Neviditelné spodní prádlo by nemělo chybět v žádném dámském ani pánském šatníku. Patří sem nejen dámské kalhotky a pánské boxerky, ale také například trička, a to včetně proti pocení. Pokud hledáte diskrétní spodní prádlo, které se šije v Česku, oblíbíte si značku Covert. Výhodou tělového spodního prádla je to, že není vidět pod oblečením. Nejča...

Slevy 40 až 80 %Neviditelné spodní prádlo by nemělo chybět v žádném dámském ani pánském šatníku. Patří sem nejen dámské kalhotky a pánské boxerky, ale také například trička, a to včetně proti pocení. Pokud hledáte diskrétní spodní prádlo, které se šije v Česku, oblíbíte si značku Covert. Výhodou tělového spodního prádla je to, že není vidět pod oblečením. Nejčastěji se nosí pod prosvítající materiály.

Poznejte přednosti neviditelného spodního prádla

Většina spodního prádla je k dostání v tělové barvě. Právě béžové spodní prádlo dokonale splyne s tónem vaší pokožky, takže nebude vidět ani pod bílou košilí, halenkou nebo tričkem. K dostání jsou neviditelné kalhotky, boxerky i trička a tílka. Z nabídky si vyberou jak dámy, tak pánové. Neviditelné spodní prádlo se nejčastěji šije z bavlny. U kalhotek a boxerek se používá směsový materiál, který tvoří bavlna a elastan. Elastan dodává bavlně pružnost, takže se spodní prádlo dokonale přizůsobí vašim křivkám.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–8 z 8 položek
1–8 z 8 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí