120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Julimex


Značka Julimex patří mezi prvotřídní výrobce dámského spodního prádla. Nabízí celou řadu kalhotek nejrůznějších střihů a rafinovaných zpracování. Mezi nejoblíbenější patří tanga, klasické kalhotky, kalhotky s vysokým pasem a také zeštíhlující dámské prádlo. Díky bohatému výběru můžete dámské kalhotky Julimex nosit jak doma, tak na speciální příležitosti. Radost s nimi jistě uděláte i partnerovi.


Pohodlné Julimex kalhotky


Dámské prádlo Julimex je unikátní technologií zpracování, při které se používá tzv. Invisible Line. To znamená, že kalhotky mají neviditelné lemy. Proto nejsou vidět ani pod těsným oblečením. K dostání jsou klasické dámské kalhotky v černé a bílé barvě, ale také například béžová tanga. Béžová barva společně s hladkým lemem dělá z kalhotek a tang v podstatě neviditelné spodní prádlo. Speciální kategorií jsou kalhotky s vysokým pasem, které zeštíhlují postavu. Dokážou vyhladit nedokonalosti a zároveň jsou pod oblečením neviditelné.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–21 z 21 položek
1–21 z 21 položek
1–21 z 21 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí