120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Doprava ZDARMA

Spodní prádlo Nedeto

Česká značka spodního prádla Nedeto spadá pod společnost Trenýrkarna. Jedná se o mladou značku, která se rozhodla mužům i ženám nabízet kvalitní bavlněné spodní prádlo v základních neutrálních barvách. Přednosti kalhotek, boxerektrenýrek Nedeto je neuvěřitelné pohodlí, které oceníte nejen v práci, ale také při sportu nebo během lenošení doma.

Pohodlné spodní prádlo

Spodní prádlo Nedeto se šije z nejkvalitnější bavlny kombinované s elastanem. Ostatně tento materiál je oblíbený i u ponožek. Díky tomu se skvěle přizpůsobí jakékoliv postavě. Unikátní jsou střihy, pro které je charakteristická přiléhavost. U kalhotek a boxerek to není nic nového, ale přiléhavější trenky? Ano, trenky od Nedeto mají přiléhavější střih, ale přitom zachovávají dostatek volnosti. Nabídka dámského spodního prádla Nedeto zahrnuje kalhotky a podprsenky, z pánského spodního prádla jsou v nabídce boxerky a trenky.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 51 položek
na stránku
1–30 z 51 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí