120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Playtex


Historie značky Playtex se začala psát již v roce 1932. V té době ovšem vystupovala pod značkou Latex Corporation a zabývala se výrobou rukavic, čepic, plavek a dětských plen. V roce 1937 však dostala souhlas k prodeji latexových podvazků. Do světa dámského spodního prádla značka vstoupila v roce 1940 a od roku 1947 vystupuje pod názvem Playtex. Výroba Playtex se zaměřuje především na dámské podprsenky. Střihy se navrhují tak, aby seděly ženám různých postav.


Podprsenky, ze kterých si vybere každá žena


Inspirací jsou pro značku Playtex ženy, které milují komfort, jsou nenáročné, ale vědí, co jejich tělu sluší. Pohodlné spodní prádlo je skvělé pro běžné nošení, ale také pro výjimečné situace. V nabídce tedy najdete klasické jednobarevné podprsenky v bílé a černé barvě, ale také rafinované krajkové podprsenky Playtex. K dostání jsou především podprsenky vyztužené a s kosticemi. Značka reaguje na šetrný přístup k přírodě, a tak podprsenky šije z recyklovaných látek. Pro výrobu používá také bavlnu, mikrovlákno, krajku nebo tyl. V Playtex vědí, že je každá žena jiná, ale všechny se chtějí cítit pohodlně. Proto v jejich nabídce najdete podprsenky různých střihů i velikostí.


Oblíbené kategorie

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–5 z 5 položek
1–5 z 5 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí