120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Doprava ZDARMA

Spodní prádlo VoXX

Ryze česká firma VoXX si dala nelehký úkol – postarat se o to, aby se vaše chodidla cítila jako v peřince, ať už jsou v pohybu, nebo zrovna odpočívají. Pustila se proto do šití ponožek pro sport a volný čas, k jejichž výrobě používá funkční materiály zvučných jmen, jako je CoolMax, SilproX, THERMOlite nebo merino vlna. Pánskédámské ponožky VoXX jsou díky tomu maximálně prodyšné, anatomicky tvarované a mají polstrované zóny zaručující pohodlí při nošení.

Ponožky VoXX pro sport i volný čas

Sportovní ponožky VoXX vám zajistí pohodlí, díky kterému se můžete plně soustředit na svůj výkon. Při jejich výběru berte v potaz velikost, střih a délku – k dostání jsou jak vysoké, tak kotníkové ponožky, které se hodí na léto nebo do tenisek. Jelikož však značce VoXX nechybí smysl pro humor, najdete v jejich nabídce také veselé ponožky pro muže a ženy, stejně jako veselé trenky Voxx. Nejen že jsou pohodlné a příjemně se nosí, ale navíc hýří všemi barvami a spolehlivě vám tak zvednou náladu.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 129 položek
na stránku
1–30 z 129 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí