120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo EMES


Spodní prádlo Emes se šije výhradně v České republice. Jedná se o značku, kterou v roce 2017 založila společně s manželem Marija Šmaková. Jedná se o rodinnou firmu, ke které odkazuje i logo. Písmena jsou iniciály zakladatelky a kolečko znázorňuje rodinný kruh. Marija své první šaty ušila ve 12 letech a šití se věnuje dodnes. U Emes najdete dámské i pánské spodní prádlo.


V Emes dbají na detaily a originální provedení


V portfoliu nabídky Emes najdete kromě jiného také originální trenky. Emes vyrábí dámské i pánské trenky, které jsou k dostání i ve stejných designech, takže si můžete udělat radost spodním prádlem pro páry. Značka pro šití používá výhradně kvalitní 100% bavlnu, kterou pokožka doslova miluje. Jedná se o přírodní materiál, a tak mohou trenky nosit i lidé s citlivou pokožkou. Trenky můžete nosit přes den, ale jsou pohodlné také na spaní. Pro barevné trenky od Emes je charakteristická klasická guma a originální zpracování. Spodní prádlo je k dostání s klasickým károvaným vzorem, ale také v hravých a veselých designech.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 52 položek
na stránku
1–30 z 52 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí