Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Andrew Christian

Že si muži nezaslouží sexy spodní prádlo? Značka Andrew Christian tě vyvede z omylu! Jsou to specialisté na svůdné pánské spodní prádlo, které nechá vyniknout všechny tvé přednosti. Schovávat si ho na speciální příležitosti by byla škoda, takže si ho klidně vezmi na každodenní nošení.

Pánské sexy prádlo do každé skříně

Značka Andrew Christian tě přesvědčí, že zábavné a svůdné spodní prádlo má své místo v každém pánském šatníku. Můžeš si vybírat ze širokého sortimentu, ve kterém najdeš přiléhavé boxerky, vykrojené slipy i minimalistické jocksy. Moderní střihy si oblíbí muži všech věkových kategorií a těšit se můžeš taky na jedinečné střihy a hebký materiál, který si budeš chtít oblékat stále znova.

Andrew Christian miluje muže

Značka spodního prádla Andrew Christian se prosadila jako výrobce gay prádla, ale rozhodně to neznamená, že si nenajde své místo i v šatníku hetero mužů. Tohle sexy prádlo pro muže se bude líbit všem, komu jsou vlastní výrazné barvy a extravagantní střihy, ale nejraději mají svoje pohodlí. Ať už si vybereš kterýkoliv střih, můžeš se spolehnout na prvotřídní střih, který se skvěle nosí a přinese ti pocit výjimečnosti i ve všední den.

Oblíbené kategorie

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–15 z 15 položek
1–15 z 15 položek
100% hodnocení
7 070 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí