120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo s.Oliver


Spodní prádlo je vaším společníkem celý den. Proto by mělo mít pohodlný střih, ale také by mělo být ušito z kvalitních materiálů, které budou vaší pokožce příjemné. V podstatě byste ani neměli vědět, že na sobě nějaké spodní prádlo máte. Spodní prádlo s. Oliver splňuje všechny tyto nároky. Pánské boxerky a slipy perfektně drží na těle a díky přírodním materiálům poskytují ten nejlepší komfort.


Pánské spodní prádlo s. Oliver


s. Oliver je německá módní značka, která sídlí v Rottendorfu. Je známá prodejem oblečení, bot, doplňků, šperků a dalšího sortimentu. V módním odvětví není žádným nováčkem. V roce 1969 ji založil Berned Frier. Původně byla malým butikem a její celé jméno znělo Sir Oliver. Názvem chtěl zakladatel vyjádřit úctu hrdinovi románu Charlese Dickense Oliveru Twistovi. Vzhledem k tomu, že jiná společnost měla zaregistrované pojmenování Sir, byl název zkrácen na s. Oliver. Boxerkyslipy značky s. Oliver se u mužů oblibě těší již pěknou řádku let. Jakby také ne, když kombinují léty prověřený střih a látky z přírodních materiálů, které jsou prodyšné a zaručují pohodlné nošení.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–14 z 14 položek
1–14 z 14 položek
1–14 z 14 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 772 recenzí

99% hodnocení
12 323 recenzí