120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Výhodný čtvrtek
Slevy až 80 %
Výhodný čtvrtek

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Tato kategorie je skutečně univerzální. Najdete v ní české spodní prádlo, ale také spodní prádlo světových značek. Vybírat můžete ze spodního prádla pro speciální příležitosti, například na sport. A co takhle oblečení pro ženy a muže, kterých je pořádný kus? Pro ty jsme připravili nadměrné velikosti třeba až s 10XL. Je libo pyžamo, prádlo z meri...

Tato kategorie je skutečně univerzální. Najdete v ní české spodní prádlo, ale také spodní prádlo světových značek. Vybírat můžete ze spodního prádla pro speciální příležitosti, například na sport. A co takhle oblečení pro ženy a muže, kterých je pořádný kus? Pro ty jsme připravili nadměrné velikosti třeba až s 10XL. Je libo pyžamo, prádlo z merino vlny nebo bezešvé spodní prádlo? Vše, co si jen dokážete představit, najdete v jedné kategorii. A to jak pro dámy, tak pro pány i děti.

Prádlo s veselými motivy nebo něco jiného?

Co se týče spodního prádla, nabízíme takové, které je vaší pokožce nejpříjemnější. Ideální je samozřejmě bavlna s příměsí elastanu, díky kterému je bavlna pružná a dokonale zkopíruje vaše křivky. Je vhodná i pro sportování, ale pokud se hodně potíte, sáhněte raději po sportovním prádle z merino vlny nebo z rychleschnoucích umělých materiálů. Pod přiléhavé oblečení je nejlepší nosit bezešvé nebo neviditelné spodní prádlo.


Chcete zlepšit svůj spánek? Spěte v pohodlných bavlněných pyžamech, která nikde netlačí a nechají vás nerušně odpočívat. Jo, a nezapomeňte se přikrýt peřinou povlečenou do 100% bavlněného saténu. V zimě vás zahřeje, v létě ochladí. Prozkoumejte naši bohatou nabídku spodního prádla, oblečení a dalších doplňků.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 3492 položek
na stránku
1–30 z 3492 položek

100% hodnocení
6 994 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí