120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Balíkovna za 49 Kč

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Nepropustné prádlo Modibodi

Menstruační prádlo této australské značky je udržitelnou alternativou jednorázových výrobků a Modibodi se po zásluze ve své branži řadí ke světové špičce. Menstruační kalhotky Modibodi vynikají spolehlivostí, kvalitou materiálů, inovativními technologiemi i krásným designem.

Na výběr jsou menstruační kalhotky v dámských i dívčích velikostech, v černé i v několika tělových odstínech, bezešvé, s krajkou i nohavičkové... Příjemný bambus, z kterého je většina kalhotek ušita, si rychle zamilujete. Navíc jen u značky Modibodi vybíráte celkem z 5 různých savostí.

Menstruační kalhotky s merino vlnou od šťastných ovcí

Patentovaná technologie použitá v klíně kalhotek spolehlivě odvádí vlhkost a zajistí pocit sucha a sebejistoty. Navíc je zcela diskrétní.

Charakteristické pro menstruační kalhotky Modibodi je použití australské merino vlny v savé vrstvě. Merino je úžasný přírodní materiál, který výborně odvádí vlhkost a je antimikrobiální. Vlna je z australského farmového merina, přičemž Modibodi ze zásady spolupracuje jen s certifikovanými farmáři, v jejichž chovech jsou ovce zdravé a šťastné.

Menstruační kalhotky Modibodi stačí vyprat v pračce, usušit a znovu použít. Jejich koupí uděláte kus dobrého nejen pro svoje pohodlí, ale také pro životní prostředí.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 51 položek
na stránku
1–30 z 51 položek

100% hodnocení
7 060 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí