120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Zvýhodněná balení

Spodní prádlo Bodylok

Mezi pomůcky na menstruaci už dávno nepatří jen vložky či tampony. Na popularitě získávají také menstruační kalíšky a kalhotkyDámské menstruační kalhotky vyrábí i česká firma Bodylok, která se původně věnovala šití pánských a dámských trenýrek. Společnost Bodylok je na trhu již do roku 2004 a za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností v oblasti spodního prádla. Za vznikem českých menstruačních kalhotek stála touha propojit dámské spodní prádlo, českou kvalitu a hygienické potřeby. Voilà a jsou tady menstruační kalhotky Bodylok.

Menstruační kalhotky pro jakoukoliv příležitost

Česká značka Bodylok nabízí menstruační kalhotky ve třech variantách. Zpracováním se od sebe podle toho, na jak silnou menstruaci jsou určeny. Vybírat můžete kalhotky pro slabou, střední a silnou menstruaci. Nosit je můžete nejen ve dne, ale podrží vás i v noci. Kromě běžného nošení se hodí i na sport. K dostání jsou v různých střizích, barvách a materiálech a na první pohled jsou k nerozeznání od klasických dámských kalhotek. Společnost Bodylok není lhostejná k životnímu prostředí. Menstruační kalhotky mohou ženy používat opakovaně, čímž se snižuje množství odpadu spojeného s jednorázovými menstruačními pomůckami. Materiály, ze kterých Bodylok menstruační kalhotky vyrábí, podléhají certifikaci GOTS.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–13 z 13 položek
1–13 z 13 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 937 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí