120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Víkendový výprodej
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Víkendový výprodej

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Oblékněte na sebe pánské spodní prádlo, které kombinuje propracovaný design s pohodlným střihem. Některé kousky ulovíte i s parádní slevou. Tak: Hledej, Šmudlo! Hledej! Kvalitní spodní prádlo je základem každého pánského prádelníku. Nedělejte při jeho výběru kompromisy. Vsaďte na osvědčené materiály, které si vaše pokožka zamiluje a prověřené zn...

Oblékněte na sebe pánské spodní prádlo, které kombinuje propracovaný design s pohodlným střihem. Některé kousky ulovíte i s parádní slevou. Tak: Hledej, Šmudlo! Hledej! Kvalitní spodní prádlo je základem každého pánského prádelníku. Nedělejte při jeho výběru kompromisy. Vsaďte na osvědčené materiály, které si vaše pokožka zamiluje a prověřené značky světových i českých jmen. Už máte v zásuvce spodní prádlo třeba od luxusní značky Calvin Klein?

Značkové spodní prádlo pro muže, kteří chtějí kvalitu

Jednobarevné spodní prádlo, to je základ. Můžete jej obléct při jakékoliv příležitosti. Je elegantní, nadčasové, diskrétní a vždy se v něm budete cítit jako profesionál. Přesně takové spodní prádlo pro muže navrhuje například americká značka Tommy Hilfiger. Pokud preferujete spíše české spodní prádlo, sáhněte po mladé české značce Nedeto, která spadá pod Trenýrkárnu. V její nabídce najdete především jednobarevné kousky, případně jednobarevné spodní prádlo s decentním potiskem. Nabídka pánského spodního prádla však zahrnuje i veselé a hravé kousky. Například trenky a boxerky od značek Styx a Dedoles vás budou vyloženě bavit.


Nejpohodlnější spodní prádlo se vyrábí z bavlny, případně ze směsového materiálu bavlny a elastanu. Díky elastanu získá bavlna pružnost, takže se spodní prádlo dokonale přizpůsobí vašim tvarům. Bavlna je přírodní materiál, který je vaší pokožce nejpříjemnější.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 3233 položek
na stránku
1–30 z 3233 položek

100% hodnocení
7 043 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí