120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Leilieve


Pokud hledáte sexy spodní prádlo pro ženy, které snoubí eleganci, prvotřídní materiály a pohodlí, nadchne vás značka Leilieve. Jde o italskou společnost se skutečně dlouhou tradicí. Její začátky se datují do roku 1961 a jsou spojeny s manželi Manicardi. Paní Manicardi byla návrhářkou spodního prádla a hned první model měl velký úspěch. Na konci 70. let značka uspěla se soupravou italského spodního prádla pro ženy, která zahrnovala kalhotky a elastickou podprsenku.


Dámské sexy prádlo Made in Italy


V roce 2000 získala značka díky 50 letům zkušeností označení Made in Italy. Veškeré spodní prádlo se vyrábí v Itálii. Značka Leilieve nabízí dámské kalhotky různých střihů. Nejoblíbenější jsou klasické a atraktivní brazilky. Sexy krajkové kalhotky a další spodní prádlo se šijí pomocí nejmodernějších technologií. Hladký střih se provádí laserem a na švy se používá ultrazvuk. Pro výrobu spodního prádla značka používá nejkvalitnější italské látky, které zdobí propracovanými výšivkami. Choďte v luxusu, který se rodí v italské Modeně.


Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–11 z 11 položek
1–11 z 11 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí