120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Head


Jen málokdo nezná sportovní značku Head. Za jejím vznikem stojí letecký strojní inženýr Howard Head, který díky svému vzdělání dokázal vyrobit kovové lyže, jež se ovládaly mnohem lépe než dřívější těžkopádné lyže ze dřeva. Pod hlavičkou Head se nejprve prodávalo vybavení na lyže, následovala atletická obuv a tenisové rakety. V současnosti najdete v jejím portfoliu také sportovní oblečení včetně dámského i pánského spodního prádla Head.


Spodní prádlo značky Head


Head šije pánské boxerky, ale také kotníčkové ponožky pro muže i ženy. Kvalitní Head boxerky mají pohodlný střih, díky kterému se v nich můžete věnovat jakémukoliv sportu, aniž byste věděli, že na sobě máte oblečené spodní prádlo. Na komfortním nošení se podepisují kvalitní a prodyšné výrobní materiály. Kromě boxerek najdete v portfoliu Head také sportovní ponožky. K dostání jsou v kotníčkovém i klasickém střihu. Ponožky od nohou odvádí pot, takže jsou nohy vždy v suchu. A díky měkkým materiálům chrání nohy před odřením.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 38 položek
na stránku
1–30 z 38 položek
1–30 z 38 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 303 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí