120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej! Slevy až 80 %
Slevy až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Menstruační kalhotky patří mezi ekologické pomůcky pro menstruaci. Jsou unikátní svým střihem, zpracováním a hlavně absorpční vrstvou, která si poradí s různě silnými menstruacemi. Absorpční vrstva se stará o to, aby tekutina neprosákla tam, kam nemá. Tato pomůcka vám pomůže se během menstruace cítit pohodlně a v bezpečí. Žádný zápach ani nepříj...

Menstruační kalhotky patří mezi ekologické pomůcky pro menstruaci. Jsou unikátní svým střihem, zpracováním a hlavně absorpční vrstvou, která si poradí s různě silnými menstruacemi. Absorpční vrstva se stará o to, aby tekutina neprosákla tam, kam nemá. Tato pomůcka vám pomůže se během menstruace cítit pohodlně a v bezpečí. Žádný zápach ani nepříjemný pocit na pokožce.

Menstruační kalhotky pro každou ženu

Tuto menstruační pomůcku můžete používat při jakkoliv silné menstruaci. Stačí si jen vybrat vhodné provedení. V nabídce máme menstruační kalhotky pro slabousilnoustřední menstruaci. Samostatnou kapitolou jsou menstruační kalhotky na spaní, které mají prodlouženou savou vrstvu, takže se nemusíte obávat nehod ani vleže.


Kalhotky se šijí jak ze syntetických, tak z přírodních materiálů. Mezi nejčastěji používané přírodní materiály patří bavlna, bambus nebo merino vlna. Na výběr máte nejrůznější zpracování kalhotek. Oblečete bezešvé menstruační kalhotky, kalhotky s krajkou nebo sportovní menstruační kalhotky? Z hlediska střihu máte na výběr z nižšího a středně vysokého střihu, ale také z provedení menstruačních kalhotek do pasu. Mezi známé značky menstruačních kalhotek patří Love Luna a Meracus.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 115 položek
na stránku
1–30 z 115 položek

100% hodnocení
7 010 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí