Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Menstruační kalhotky vypadají na první pohled jako klasické spodní prádlo. Jejich unikátnost tkví v tom, že obsahují několik funkčních vrstev, které se postarají o dokonalé absorbování tekutiny. Nikde nic neproteče. Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci jsou savější než menstruační kalhotky pro slaboustřední menstruaci. Jsou perfektní ek...

Menstruační kalhotky vypadají na první pohled jako klasické spodní prádlo. Jejich unikátnost tkví v tom, že obsahují několik funkčních vrstev, které se postarají o dokonalé absorbování tekutiny. Nikde nic neproteče. Menstruační kalhotky pro silnou menstruaci jsou savější než menstruační kalhotky pro slaboustřední menstruaci. Jsou perfektní ekologickou pomůckou pro silnou menstruaci, která plnohodnotně nahradí vložky nebo tampony.

Pomůcka během silné menstruace, která vás udrží v suchu

Menstruační pomůcky pro silnou menstruaci v podobě kalhotek mají několik absorpčních vrstev, které dokážou vsáknout i větší množství tekutiny. Abyste se cítila v bezpečí, je nezbytné kalhotky během dne několikrát vyměnit. Proto je vhodné mít v zásobě několik menstruačních kalhotek navíc. Pro pohodlný a ničím nerušený spánek jsou navrženy menstruační kalhotky na noc, které mají savou vrstvu v zadní části prodlouženou. Menstruační kalhotky se šijí jak ze syntetických, tak z přírodních materiálů. Mezi nejoblíbenější přírodní materiály patří bavlna, bambus a merino vlna. Jsou citlivé k vaší pokožce a mají skvělé absorpční vlastnosti, takže se nemusíte obávat podráždění pokožky. Menstruační kalhotky jsou k dostání v bezešvém, krajkovém i sportovním provedení. V nabídce je mají například značky Love Luna nebo Meracus.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 38 položek
na stránku
1–30 z 38 položek
100% hodnocení
7 070 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí