Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Sníte o tom, že budete nakupovat, ale zároveň šetřit? Nakupujte spodní prádlo v akci a nebo si vyberte si z naší nabídky nejlevnějšího spodního prádla. Levné spodní prádlo rozhodně neznamená, že je méně kvalitní. Potěší vás výběr ze světoznámých i předních českých značek, které jsou na trhu proslulé svým smyslem pro detail, precizním zpracování ...

Sníte o tom, že budete nakupovat, ale zároveň šetřit? Nakupujte spodní prádlo v akci a nebo si vyberte si z naší nabídky nejlevnějšího spodního prádla. Levné spodní prádlo rozhodně neznamená, že je méně kvalitní. Potěší vás výběr ze světoznámých i předních českých značek, které jsou na trhu proslulé svým smyslem pro detail, precizním zpracování a kvalitními materiály.

Pořiďte si spodní prádlo levně

Nejlevnější pánské i dámské spodní prádlo vás potěší kvalitními materiály, oblíbenými střihy a perfektním zpracováním. Například české spodní prádlo značek Nedeto a Styx se šije především z bavlny. V nabídce však najdete i sportovní kousky ze syntetických materiálů, které rychle schnou, odvádí od kůže pot, ale zároveň ji nechávají dýchat. Objevte výhodná balení spodního prádla nebo kousky, které jsou ve výprodeji k dostání až s 80% slevou. Pánové mají na výběr z kvalitních boxerek, pohodlných trenek nebo přiléhavých slipů. Dámy potěší nabídka sportovních podprsenek, kalhotek, dámských trenek, tang a dalších oblíbených kousků. A co design? Je jen na vás, zda sáhnete po decentních jednobarevných provedeních, nebo po pestrých barvách a hravých potiscích.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 1771 položek
na stránku
1–30 z 1771 položek
100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí