Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Pohlaví
Více... Méně
Určení
Více... Méně
Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Pánské plavky Rip Curl


Stylové koupací šortky Rip Curl upoutají na první pohled. Barevné plavací kraťasy si oblíbili zákazníci především pro jejich pohodlný střih a design, který vás bude bavit. Pánské plavky jsou svébytnou disciplínou, kterou Rip Curl ovládá na jedničku.

Užívejte si život na pláži v koupacích kraťasech Rip Curl

Koupací kraťasy Rip Curl jsou dokonalým ztělesněním léta. Můžete si s nimi užívat pohodu na pláži, řádit ve vlnách, ale rozhodně se v nich neztratíte ani na party u bazénu. Budete nepřehlédnutelní a na první pohled bude zřejmé, že máte styl.
Mírně přiléhavý střih zaručuje, že nikde nic neplandá a vypadáte stylově i ve chvíli, kdy se vynoříte z vln. Pohodlný pas do gumy můžete přizpůsobit stahovací šňůrkou, takže plavací kraťasy sednou každé postavě. Nadchne vás také příjemný materiál, který uschne během pár minut.

Kraťasy na plavání od surfařů pro všechny

Australská značka Rip Curl se zaměřuje na výrobu koupacího oblečení a speciálně pánských plavek a kraťasů na plavání už od 70. let 20 století. Začínali jako výrobci produktů pro surfaře, ale jejich barevné plavky si postupně oblíbili všichni, muži i ženy.
Jestli hledáte neotřelý vzhled a přitom se v plavkách chcete cítit dobře za všech okolností, pak jsou pánské koupací kraťasy Rip Curl jasnou volbou.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–18 z 18 položek
1–18 z 18 položek