120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 72 %Chcete svým dětem pořídit kvalitní spodní prádlo, které ve vaší peněžence neudělá vítr? Hledejte výhodná balení dětského oblečení a prádla. Za výhodnou cenu pořídíte spodní prádlo pro děvčata i chlapce. Inspirujte se nabídkou dívčích kalhotek, chlapeckých slipů, trenek a boxerek. Nechybí ani ponožky pro všední nošení nebo ponožky pro sportovní a...

Slevy 40 až 72 %Chcete svým dětem pořídit kvalitní spodní prádlo, které ve vaší peněžence neudělá vítr? Hledejte výhodná balení dětského oblečení a prádla. Za výhodnou cenu pořídíte spodní prádlo pro děvčata i chlapce. Inspirujte se nabídkou dívčích kalhotek, chlapeckých slipů, trenek a boxerek. Nechybí ani ponožky pro všední nošení nebo ponožky pro sportovní aktivity.

Co je to zvýhodněné balení dětského spodního prádla

Pokud chcete svým dětem pořídit nové spodní prádlo, a přitom ušetřit, dívejte se po výhodných baleních. Najdete v nich více než jeden kus spodního prádla, případně spodní prádlo v různých variantách. Typicky se jedná o výhodná balení dětských ponožek, ve kterých jsou ponožky různých barev a designů. Stejně tak jsou k dostání výhodná balení dívčích kalhotek nebo chlapeckých boxerek atd. Výhoda spočívá v tom, že vás balení vyjde na méně peněz v porovnání s nákupem jednotlivých kousků. Tomu se říká chytré nakupování.

Na co dát pozor při výběru dětského spodního prádla

Při výběru spodního prádla pro děti dbejte na kvalitu materiálů a správnou velikost. Spodní prádlo je tělu nejblíže, a tak by pokožce mělo být příjemné. Sázkou na jistotu je bavlněné spodní prádlo, případně bavlna v kombinaci s elastanem, který jí propůjčuje pružnost. Spodní prádlo nesmí děti omezovat v pohybu. Zároveň musí být dokonale savé a od těla odvádět pot.

Spodní prádlo s hravým designem, které si děti zamilují

Děti milují veselé barvy a hravé obrázky. Na originální kousky spodního prádla narazíte nejen ve výprodejích a zvýhodněných baleních. Udělejte svým dětem radost ponožkami se zvířátky nebo kalhotkami či slipy s pohádkovými postavičkami. U kluků uspějete s potiskem komiksových hrdinů, u holčiček s Mickey Mousem a Minnie. Jestliže hledáte české spodní prádlo pro děti, dívejte se po značkách, jako jsou Voxx, Lonka, Styx a další.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 120 položek
na stránku
1–30 z 120 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí