120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Victoria's Secret


První prodejnu s luxusním dámským prádlem Victoria's Secret otevřel Roy Raymond už v roce 1977. Ta sloužila zejména mužům, aby se při koupi značkového spodního prádla pro svoje partnerky cítili komfortně. Navzdory očekávání ale butik přilákal spoustu žen, které z něj spokojeně odcházely s ikonickou růžovo bílou taškou v ruce. A proč zrovna jméno Victoria? Jedná se o viktoriánský styl, kterým se Raymond při tvorbě butiku inspiroval.


Jak vybrat luxusní spodní prádlo pro ženu?


Dámské spodní prádlo Victoria's Secret je splněným snem každé ženy, ale i jejího partnera. Je sexy, svůdné a odvážné, a přesto pohodlné a vhodné na běžné denní nošení. Správně zvolený střih podtrhne vaše přednosti a naopak skryje případné nedostatky postavy. Chybu neuděláte, pokud zvolíte dámské kalhotky Victoria's Secret klasického střihu, které sluší v podstatě každé ženě bez výjimky. Pokud však chcete zvýraznit své svůdné křivky, pořiďte si dámská tanga nebo brazilky Victoria's Secret.


Victoria's Secret dámské spodní prádlo

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 61 položek
na stránku
1–30 z 61 položek
1–30 z 61 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 329 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí