120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Kdo by při nakupování rád nešetřil? Každý, kdo si pečlivě hlídá svůj rozpočet, se snaží nakupovat kvalitní zboží ideální ve slevě. Zlevněné zboží totiž nemusí nutně znamenat nekvalitní zboží. Stačí vědět, že nakupujete u prověřeného a spolehlivého prodejce. Spousta kvalitních značek připravuje pro své zákazníky akce a výprodeje, díky kterým znač...

Kdo by při nakupování rád nešetřil? Každý, kdo si pečlivě hlídá svůj rozpočet, se snaží nakupovat kvalitní zboží ideální ve slevě. Zlevněné zboží totiž nemusí nutně znamenat nekvalitní zboží. Stačí vědět, že nakupujete u prověřeného a spolehlivého prodejce. Spousta kvalitních značek připravuje pro své zákazníky akce a výprodeje, díky kterým značkové zboží pořídí za lepší ceny.

Co znamená zboží s poškozeným obalem?

Zboží s poškozeným obalem většinou pořídíte se slevou v řádech desítek procent. Zboží samo o sobě není poškozené. Znehodnocený je jen originální obal. K poškození obalu na zboží může dojít při manipulaci ve skladu, na prodejně nebo při přepravě. Obal může být promáčknutý nebo jen lehce poškozený. Do této kategorie také spadá zboží rozbalené například kvůli kontrole. Jediné mínus, které výrobky mají, je právě znehodnocený obal. Pokud vám jde zejména o kvalitu zboží a na originálním balení nebazírujete, je pro vás takový nákup výhodný. Prodej zboží s poškozeným obalem je jednou z oblíbených slevových akcí, mezi které se řadí například i doprava zdarma nebo zvýhodněná balení.

Zobrazit více

100% hodnocení
6 910 recenzí

98% hodnocení
15 015 recenzí