120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Výprodej až 80 %Kdo by při nakupování rád nešetřil? Každý, kdo si pečlivě hlídá svůj rozpočet, se snaží nakupovat kvalitní zboží ideální ve slevě. Zlevněné zboží totiž nemusí nutně znamenat nekvalitní zboží. Stačí vědět, že nakupujete u prověřeného a spolehlivého prodejce. Spousta kvalitních značek připravuje pro své zákazníky akce a výprodeje, díky kterým znač...

Výprodej až 80 %Kdo by při nakupování rád nešetřil? Každý, kdo si pečlivě hlídá svůj rozpočet, se snaží nakupovat kvalitní zboží ideální ve slevě. Zlevněné zboží totiž nemusí nutně znamenat nekvalitní zboží. Stačí vědět, že nakupujete u prověřeného a spolehlivého prodejce. Spousta kvalitních značek připravuje pro své zákazníky akce a výprodeje, díky kterým značkové zboží pořídí za lepší ceny.

Co znamená zboží s poškozeným obalem?

Zboží s poškozeným obalem většinou pořídíte se slevou v řádech desítek procent. Zboží samo o sobě není poškozené. Znehodnocený je jen originální obal. K poškození obalu na zboží může dojít při manipulaci ve skladu, na prodejně nebo při přepravě. Obal může být promáčknutý nebo jen lehce poškozený. Do této kategorie také spadá zboží rozbalené například kvůli kontrole. Jediné mínus, které výrobky mají, je právě znehodnocený obal. Pokud vám jde zejména o kvalitu zboží a na originálním balení nebazírujete, je pro vás takový nákup výhodný. Prodej zboží s poškozeným obalem je jednou z oblíbených slevových akcí, mezi které se řadí například i doprava zdarma nebo zvýhodněná balení.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí