120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Doprava ZDARMA

Spodní prádlo Andrie

Chcete zažít skutečné pohodlí? Noste české spodní prádlo, které vzniká v šicích dílnách značky Andrie. České trenýrky a kalhotky značka vyrábí již od roku 1994. Proč si získaly takovou oblibu? Protože je firma otevřená názorům a přáním zákazníků, které se snaží v maximální možné míře přenášet do svých výrobků.

Za úspěchem spodního prádla z Česka stojí kvalitní materiály a oblíbené střihy

Portfolio značky tvoří dámské a pánské spodní prádlo. V nabídce Andrie najdete nejoblíbenější pánské střihy, ke kterým se řadí boxerky, trenky a slipy. Pro dámy má Andrie v nabídce klasické kalhotky, které jsou pro mnohé ženy volbou číslo jedna. Při šití spodního prádla vsází značka na oblíbené a moderní materiály. Řadí se mezi ně bambus, bavlna a modal. Andrie patří v současné době k nejvýznamnějším dodavatelům spodního prádla na českém trhu.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 104 položek
na stránku
1–30 z 104 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí