120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo GoshGosh, to je spodní prádlo, které vás bude bavit. Jde o mladou českou značku, která začala v roce 2010 v Praze vyrábět barevné a pohodlné trenky. Cílem značky Gosh bylo vyrobit co nejpohodlnější pánské trenky s co nejméně švy. Pro výrobu používají látky, ze kterých se běžně šijí košile. Vzhledem k nedostatku různorodých látek se v Gosh rozhodli, že si začnou vyrábět látky vlastní. A tak se mohli pustit do experimentování se vzory.


Hravé a pohodlné spodní prádlo Gosh


V Gosh pro šití trenek pro muže používají 100% bavlnu, která je tělu nejpříjemnější. Bavlna je navíc přírodním antialergickým materiálem, který mohou nosit i alergici nebo osoby se skutečně citlivou pokožkou. Kromě trenek najdete v portfoliu Gosh také ponožky, které mohou nosit dámy i pánové. I ponožky se šijí převážně z bavlny, ale kvůli pružnosti se přidává elastan a polyamid. Dámské a pánské ponožky zaujmou na první pohled originálními vzory a rozmanitou kombinací barev.


Oblíbené kategorie

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–17 z 17 položek
1–17 z 17 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí