120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Trenýrkárna.cz


Trenýrkárna.cz je český e-shop, který od roku 2010 budují dva přátelé, Ruslan Skopal a Adam Rožánek. Kluci se poznali na vysoké škole a v roce 2007 se nechali zlákat vidinou vlastního byznysu. Začali prodejem několika kusů trenýrek. Po několika letech dostali možnost odkoupit doménu Trenýrkárna.cz a byznys byl na světě. Na přelomu roku 2017 a 2018 odkoupili českou značku STYX. V současnosti patří Trenýrkárna.cz k největším e-shopům se spodním prádlem. Kromě spodního prádla zde pořídíte i oblíbené dárkové poukazy.


Trenýrkána.cz rozdává radost


Pokud hledáte kvalitní spodní prádlo, neměli byste tento e-shop minout. Sami majitelé značky ví, jak je pohodlí a kvalita u spodního prádla klíčová, a tak nabízí jen takové kousky, které by sami nosili. Spodní prádlo, ale třeba také ponožky můžete pořídit i ve zvýhodněných baleních. Trenýrkárna.cz nabízí celou řadu dárkových poukazů pro muže i ženy na nákup v různých finančních hodnotách. Dárkové poukazy jsou oblíbené k Vánocům, výročím i narozeninám. Pokud hledáte originální dárek, darujte mystery boxy s pánským nebo dámským spodním prádlem.

Oblíbené kategorie

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–14 z 14 položek
1–14 z 14 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí