120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Balíkovna za 49 Kč

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Pokud vyberete kvalitní a pohodlné domácí papuče, budete je na nohách nosit bez ohledu na roční období. Ostatně mít nohy v teple je příjemné bez ohledu na rozmary počasí. Máte rády hravé barvy a neutrální tóny vás nudí? Noste na nohou veselé barevné papuče, které vám vykouzlí dobrou náladu ještě před tím, než je obujete. Papuče s veselými moti...

Pokud vyberete kvalitní a pohodlné domácí papuče, budete je na nohách nosit bez ohledu na roční období. Ostatně mít nohy v teple je příjemné bez ohledu na rozmary počasí. Máte rády hravé barvy a neutrální tóny vás nudí? Noste na nohou veselé barevné papuče, které vám vykouzlí dobrou náladu ještě před tím, než je obujete. Papuče s veselými motivy si zamilují všechny ženy bez ohledu na věk.

Pohoda začíná u nohou

Pro domácí pohodu je důležité nejen příjemné oblečení, ale také pohodlné papuče na doma. Vyberte takové, které mají měkkou vnitřní stélku. Ideální je výplň z paměťové pěny, která se vašemu chodidlu dokonale přizpůsobí. S každým krokem si budete připadat, jako byste našlapovaly do nejměkčího mechu. Kromě pohodlí nezapomeňte ani na design. Například papuče od Dedoles jsou k dostání v hravých barvách a s nejrůznějšími motivy, které vám vyvolají úsměv na tváři.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–6 z 6 položek
1–6 z 6 položek

100% hodnocení
7 058 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí