120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 72 %

Při výběru dětského spodního prádla je nejdůležitější pohodlí. Zaměřte se proto na správnou velikost a střih, ale také na kvalitu materiálu. Chlapecké spodní prádlo by mělo perfektně sedět. Nezapomínejte, že kluci chvíli neposedí, a tak by spodní prádlo pro děti mělo být zejména prodyšné. Důležité je, aby dostatečně odvádělo pot. Spodní prádlo ...

Slevy 40 až 72 %

Při výběru dětského spodního prádla je nejdůležitější pohodlí. Zaměřte se proto na správnou velikost a střih, ale také na kvalitu materiálu. Chlapecké spodní prádlo by mělo perfektně sedět. Nezapomínejte, že kluci chvíli neposedí, a tak by spodní prádlo pro děti mělo být zejména prodyšné. Důležité je, aby dostatečně odvádělo pot. Spodní prádlo pro chlapce se dělí na slipy, trenýrky a boxerky. Jestliže váš chlapeček odrostl z plenek a vybíráte pro něj první spodní prádlo, začněte se slipy.

Co všechno se vyplatí vědět o dětských slipech?

Vybrat spodní prádlo pro děti je náročnější než výběr ostatních kousků oblečení. Spodní prádlo se totiž bezprostředně dotýká pokožky, a tak je na místě sáhnout po materiálu, který nedráždí pokožku. U střihu pamatujte na to, že by neměl nikde škrtit. Gumičky na chlapeckých slipech by neměly způsobovat otlaky v pase, ale ani kolem kyčlí. Proč jako první spodní prádlo pro chlapce volit slipy? Protože pomůžou s přechodem z plenek na nočník. Nejkvalitnější slipy pro děti se vyrábí z bavlny nebo směsi bavlny a elastanu. Bavlna je dokonale prodyšná a skvěle odvádí pot. Navíc se jedná o přírodní materiál, který je hypoalergický. Dětem obvykle na materiálu ani střihu nezáleží. Mnohem víc je zajímá design. Pokud chcete svému potomkovi udělat radost, pořiďte mu slipy se Spidermanem nebo McQueenem. V oblíbených vzorech jsou k dostání i ponožky a papuče.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 45 položek
na stránku
1–30 z 45 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí