120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Emili

Polský výrobce Emili Lingerie se zaměřuje na výrobu dámského spodního prádla. Výrobce je přesvědčený, že jen ve správně zvoleném dámském spodním prádle se budou ženy v každé situaci cítit komfortně a pohodlně. Emili Lingerie si zamilují všechny ženy, které touží po vysoce kvalitních dámských kalhotkách a dalších typech spodního prádla.

Kvalitní spodní prádlo pro každou situaci

Emili Lingerie nabízí především dámská tanga, ale také kalhotky klasického střihu. Pro výrobu kalhotek se používají nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály. Za nejpraktičtější se považují kalhotky bílé, černé a tělové barvy, které na sebe můžete obléct při jakékoliv příležitosti. Jejich hlavní výhodou je bezešvé provedení. Dámské kalhotky se řežou laserem, a tak se jejich lemy netřepí a není potřeba je začišťovat obšitím. Díky hladkým lemům se kalhotky nerýsují ani pod upnutou sukní či kalhotami.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–12 z 12 položek
1–12 z 12 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí