120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Bjorn Borg


Spodní prádlo Björn Borg je značkou bývalého profesionálního tenisty Björna Borga. Sportovci nejlépe vědí, jaké by mělo být spodní prádlo a oblečení, které vás nebude omezovat při pohybu. A tak se můžete spolehnout, že vám střihy pánských boxerekdámských podprsenek či tang padnou jako ulité. Užijte si pohodlí, které zažijete jen v prádle této sportovní značky.


Björn Borg: spodní prádlo pro šampiony


Ve sportovních podprsenkách, dámských tangáchkalhotkách i pánských boxerkách značky Björn Borg můžete vyrazit do fitka, ale také si jejich pohodlí užívat během všedních dnů. Výrobce klade vysoký důraz na kvalitní funkční materiály, padnoucí střihy, nejnovější trendy, ale také udržitelnost. Při výrobě se dodržují přísná pravidla ohledně používání chemikálií a plýtvání vodou a pro šití se používají recyklované materiály.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–15 z 15 položek
1–15 z 15 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí