120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Zvýhodněná balení

Vuzky

Milujete klouzání na sněhu? A už jste slyšeli o speciálních botách, ve kterých si zimní radovánky užijí ženy, muži i děti? Co jsou klouzací boty Vuzky? Jde o plastové boty se suchými zipy, které se připevňují na zimní obuv. Bez problémů je „nazujete“ na boty od velikosti 32 do 46. Jsou multifunkční, a tak s nimi můžete jezdit na sněhu, běžkovat, klouzat se nebo bruslit. Jejich výhodou je nízká hmotnost a skladnost. Navíc nepotřebují žádný servis, takže šetří vaši kapsu.

Kdo stojí za českou značkou Vuzky?

Autorem nápadu je mladá vyznavačka nejrůznějších sportů Zuzka. V létě ráda jezdí na kolečkových bruslích, ale v zimě jí tento sport chyběl. A tak vymyslela klouzací boty, se kterými si na sněhu užijete pořádnou zábavu. Klouzací boty na sníh může používat kdokoliv bez ohledu na to, jak moc je sportovně nadaný. České Vuzky vznikly za účelem vytáhnout děti, rodiče i kamarády ven a užívat si zimních radovánek.

Oblíbené kategorie

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–8 z 8 položek
1–8 z 8 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 937 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí