120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

Trenýrkárna.cz podpořila děti z komunitního centra Ulita

Kterou věc, nosíme všichni každý den? No přece spodní prádlo! V říjnu roku 2022 jsme proto zaslali balíček s trenýrkami naší české značky Styx dětem do komunitního centra Ulita. Centrum Ulita nabízí poradenské, vzdělávací a volnočasové aktivity pro děti a mladistvé. Všem z Ulity přejeme jenom to dobré a jsme moc rádi, že jsme mohli pomoci a udělat radost.

Trenýrkárna.cz podpořila děti z komunitního centra Ulita

Trenýrkárna.cz podpořila Pochod Rychlé Roty 2022

V letošním roce jsme podpořili 6. ročník Pochodu Rychlé Roty, který organizují  pánové z OHS Ústí nad Orlicí. Na výběr bylo celkem ze tří tras, které si mohli účastníci zvolit na základě svých fyzických možností. Nechodilo se pro nic za nic, šlo se totiž za dobrou věc! V tomto ročníku se pomáhalo téměř dvouleté Laurince, která trpí syndromem Kabuki, což s sebou nese mnoho zdravotních problémů, a náklady na léčbu a rehabilitace jsou velmi nákladné.

Celému týmu Pochodu Rychlé Roty děkujeme, že jsme mohli přiložit ruku k dílu ve jménu dobré věci a malé Laurince přejeme do života spoustu sil!

Trenýrkárna.cz podpořila děti z DD Tuchlov

V letošním roce jsme podpořili děti z DD Tuchlov částkou 10 000 Kč. Doufáme, že se finančním darem podařilo vykrýt alespoň nějaké náklady. Celému personálu dětského domova a všem dětem přejeme jenom to nejlepší do života a mnoho úspěchů!

Klose cup – pomoc Tobíkovi a Mie

V loňském roce jsme podpořili akci Klose cup nejen svými sportovními výkony, ale také několika baleními českých trenýrek STYX. Výtěžek z turnaje je pokaždé věnován potřebným, tentokrát částka putovala na pomoc dvou nemocným dětem: Tobíkovi a Mie. 

Žlutomodré trenýrky a ponožky pomáhají Ukrajině


Trenýrkárna.cz společně s českou značkou STYX vytvořila speciální kolekci trenýrek a ponožek v barvách ukrajinské vlajky.  Veškerý zisk z prodeje těchto produktů putuje do nadace Člověk v tísni na podporu Ukrajiny.

Žluto modré ponožka za 99,- naleznete ZDE
Set modrých a žlutých trenýrek STYX za 999,- naleznete ZDE

Trenýrkarna.cz a STYX pomáhají Ukrajině

Jedním z projektů na podporu Ukrajiny, na kterých se aktivně podílíme, je sbírka na výrobu ochranných vest. Tuto sbírku můžete finančně podpořit na portálu Donio.cz. Výtěžek celé sbírky bude využit výhradně na výrobu vest, které chrání civilisty prchající z míst zasažených válkou.

Díky Vám se podařilo vybrat neuvěřitelných 41 033 Kč!

Děkujeme!

Trenýrkárna.cz na pomoci v boji proti rakovině

 Trenýrkárna.cz společně s organizacemi PINK BUBBLELOONO pomohla v boji proti rakovině.
4. února na Mezinárodní den boje proti rakovině jsme 10 % z denního obratu věnovali výše zmíněným organizacím.  Podařilo se vybrat neuvěřitelných 31 915 Kč.

Děkujeme!


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí