120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Trenýrkárna.cz podpořila děti v dětském domově Tuchlov

Uveřejněno: 10.06.2022 15:20:26
Kategorie: SPOLEČNOST

Život každému z nás nerozdává jen dobré karty, toho si jsme vědomi. Proto si nesmírně vážíme všech lidí, kteří se snaží kompenzovat životní podmínky a rodinné zázemí těm, kteří v začátku svého života neměli příliš velké štěstí. 

S kartami je spojená i tahle naše sponzorská aktivita. Ono hrát karty o peníze není až tak těžké, ale hrát karty o peníze, které se posléze zašlou na dobrou věc, to umíme třeba my.

Díky jednomu příjemnému večeru vznikl úžasný nápad: vítěz turnaje určí do jaké instituce nebo charitativního projektu poputuje výherní částka. 

Jak řekli, tak udělali. Za naši společnost Trenýrkárna.cz odešel sponzorský dar ve výši 10 000 korun právě do dětského domov Tuchlově.

Doufáme, že tato částka pomohla alespoň částečně vykrýt nějaké náklady spojené s péčí o děti z dětského domova. 

Za celý tým Trenýrkárna.cz bychom chtěli všem vychovatelům a personálu z DD Tuchlov poděkovat za práci, kterou dělají. Zároveň všem dětem z celého srdce přejeme do života mnoho štěstí a úspěchů!

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 937 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí