120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej!
Jarní výprodej!
Zvýhodněná balení

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Zvýhodněná balení spodního prádla šetří vaši peněženku. Proč? Protože při objednání většího počtu vás každý kousek prádla vyjde levněji než při nákupu po jednom. A jaká je další výhoda packů spodního prádla? Například variabilita. Některá balení obsahují spodní prádlo v různých barvách, takže jej snadno zkombinujete s oblečením, které už máte do...

Zvýhodněná balení spodního prádla šetří vaši peněženku. Proč? Protože při objednání většího počtu vás každý kousek prádla vyjde levněji než při nákupu po jednom. A jaká je další výhoda packů spodního prádla? Například variabilita. Některá balení obsahují spodní prádlo v různých barvách, takže jej snadno zkombinujete s oblečením, které už máte doma. Navíc si můžete vyzkoušet, jaká barva vám skutečně sedne. Zvýhodněná balení patří mezi nejoblíbenější slevové akce. Které jsou další?

Levné spodní prádlo neznamená, že je nekvalitní

Někdo si pod označením levné spodní prádlo představí šunty, které se po prvním vyprání rozpadnou. Jenže když narazíte na výprodeje nebo dopravu zdarma, můžete pořídit například balení dámských kalhotek nebo pánských boxerek světových a českých značek za atraktivní ceny. A už jen jméno značky je zárukou kvality.


Naše výhodná balení ponožek a dalšího spodního prádla pro muže a ženy obsahují jednobarevné a nadčasové kousky nebo spodní prádlo s hravými potisky a veselými barvami. Vybrat si můžete i kombinace. Jednobarevné i s potiskem v jednom packu. Díky výhodným balením uděláte jeden nákup a máte na další měsíce vystaráno.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 1785 položek
na stránku
1–30 z 1785 položek

100% hodnocení
6 977 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí