120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Výprodej až 80 %

Hledáte dárek pro tatínka, dědečka, bráchu nebo partnera? S barevnými a veselými papučemi nešlápnete vedle. Například papuče od značky Dedoles jsou k dostání s nejrůznějšími motivy, a tak snadno vyberete design, kterým se obdarovanému trefíte do vkusu. Už nemusíte dlouze přemýšlet o tom, čím obdarovat ajťáka, fotografa, zahrádkáře, nadšence do ...

Výprodej až 80 %

Hledáte dárek pro tatínka, dědečka, bráchu nebo partnera? S barevnými a veselými papučemi nešlápnete vedle. Například papuče od značky Dedoles jsou k dostání s nejrůznějšími motivy, a tak snadno vyberete design, kterým se obdarovanému trefíte do vkusu. Už nemusíte dlouze přemýšlet o tom, čím obdarovat ajťáka, fotografa, zahrádkáře, nadšence do komiksů nebo milovníka zvířat. Papuče s veselými motivy udělají radost každému muži.

Papuče nejen na doma

Při výběru papučí pro muže je nejdůležitější velikost. Papuč by měla na noze dobře sedět. Kvůli větší velikosti by obuv z nohy padala, z menšího čísla by čouhala pata nebo prsty. Pokud hledáte domácí komfortní papuče, chtějte takové, které mají výstelku z paměťové pěny a noze se dokonale přizpůsobí. Výhodou nazouvacích látkových papučí je nízká hmotnost, a tak se s nimi i pohodlně cestuje. I v cizím prostředí se budete v domácích veselých papučích pro muže cítit jako doma.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–15 z 15 položek
1–15 z 15 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí