Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Letní Black Friday!

Hledáš dárek pro tatínka, dědečka, bráchu nebo partnera? S barevnými a veselými papučemi rozhodně nešlápneš vedle. Stylové papuče Dedoles jsou k dostání s nejrůznějšími motivy, a tak snadno vybereše design, kterým se obdarovanému trefíš do vkusu. Už nemusíš dlouze přemýšlet o tom, čím obdarovat ajťáka, fotografa, zahrádkáře, nadšence do komiksů ...

Hledáš dárek pro tatínka, dědečka, bráchu nebo partnera? S barevnými a veselými papučemi rozhodně nešlápneš vedle. Stylové papuče Dedoles jsou k dostání s nejrůznějšími motivy, a tak snadno vybereše design, kterým se obdarovanému trefíš do vkusu. Už nemusíš dlouze přemýšlet o tom, čím obdarovat ajťáka, fotografa, zahrádkáře, nadšence do komiksů nebo milovníka zvířat. Papuče s veselými motivy udělají radost každému muži.

Papuče nejen na doma

Při výběru papučí pro muže je nejdůležitější velikost. Papuč by měla na noze dobře sedět. Kvůli větší velikosti by obuv z nohy padala, z menšího čísla by čouhala pata nebo prsty. Pokud hledáš domácí komfortní papuče, chtěj rozhodně takové, které mají výstelku z paměťové pěny a noze se dokonale přizpůsobí. Výhodou nazouvacích látkových papučí je nízká hmotnost, proto jsou skvělou volbou také na cestování. I v cizím prostředí se budeš v domácích veselých papučích pro muže cítit jako doma.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–9 z 9 položek
1–9 z 9 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí