120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo Dedoles


Ten, kdo se k životu staví s humorem, nosí spodní prádlo Dedoles. Veselé ponožky, kalhotky, pánské boxerky či hravé trenky pro muže a ženy pocházejí ze Slovenska. Značka byla založena v roce 2011 a za tu dobu expandovala nejen do Česka, ale také do Německa, Rumunska, Velké Británie, Švédska a dalších zemí Evropy. Věděli jste, že název Dedoles vznikl spojením slov „dedo“ = moudrost a „les“ = příroda? A přesně tyto hodnoty společnost respektuje a ctí. Dedoles vyrábí pantofle a šije ponožky, pánské boxerky či dámské ponožky, které respektují přírodu a lidi.


Dedoles: veselé spodní prádlo pro celou rodinu


Zatímco dříve byly k dostání pouze dámsképánské ponožky Dedoles, dnes si můžete vybírat z bohaté nabídky, veselých kalhotek, brazilek, pánských boxerek či trenek. Nově jsou k dostání také ponožky, kalhotky, boxerky a trenky pro děti. Dámám udělá radost pestrá nabídka ještě pestřejších dámských podprsenek. Hravé barevné motivy tak může nosit celá rodina od prarodičů až po vnoučata.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 510 položek
na stránku
1–30 z 510 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí