120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Zvýhodněná balení

Ponožky Happy Socks

Nechte barvy, ať vás doprovázejí na každém kroku. S veselými ponožkami od Happy Socks vykročíte ze všední jednobarevnosti do bláznivého světa zářivých barev a hravých motivů. Happy Socks jsou tu pro všechny, kteří chtějí být sami sebou. Ponožky jsou k dostání v pánském i dámském provedení, a to jak v kotníčkové variantě, tak v klasické délce.

Legendární švédský design a barevné ponožky Happy Socks

Švédsko je zemí, ve které se designu daří. A nejde přitom jen o nábytek. Happy Socks ponožky na sebe strhly pozornost svými veselými motivy. Značka se zrodila v roce 2008 ve švédském městě Stockholm. Jejími zakladateli jsou přátelé Viktor Tell a Mikael Söderlindh. Jejich hlavní myšlenkou bylo odstranit stereotypy každodenního života, a tak se o to pokusili na ponožkách. Dnes jsou hravé ponožky Happy Socks k dostání po celém světě. Každý rok přichází výrobce s novou originální kolekcí. Ponožky a další produkty se vyrábí z česané bavlny, bio česané bavlny, egyptské bavlny, recyklovaného polyesteru, viskózy a vlněných směsí.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–8 z 8 položek
1–8 z 8 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 935 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí