120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
FiltrVýprodej až 80 %Nakupujete bio potraviny? Podporujete fair trade prodejce? Snažíte se svět udělat lepším místem pro život? V tom případě by vám mělo záležet i na kvalitě oblečení, které nosíte. Některé oblečení je plné chemikálií a nezdravých látek, které se negativně podepisují nejen na lidském zdraví. Jestliže hledáte oblečení bez chemických látek, chtějte t...Výprodej až 80 %Nakupujete bio potraviny? Podporujete fair trade prodejce? Snažíte se svět udělat lepším místem pro život? V tom případě by vám mělo záležet i na kvalitě oblečení, které nosíte. Některé oblečení je plné chemikálií a nezdravých látek, které se negativně podepisují nejen na lidském zdraví. Jestliže hledáte oblečení bez chemických látek, chtějte to, které se pyšní certifikátem Oeko-Tex Standard. Extra důležitá je garance nezávadného oblečení zejména u dětského spodního prádla.

Co je to Oeko-Tex Standard?

Objevili jste na svém oblečení označení Oeko-Tex a zajímá vás, co to znamená? Jedná se o mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie. Certifikát získají jen textilní produkty, které se vyrábí ze zdravotně nezávadných materiálů. Testování se provádí v 17 zkušebních ústavech, které mají pobočky po celém světě. Kritéria pro testování jsou sepsaná v katalogu, který obsahuje seznam škodlivých látek a nejnovější vědecké studie.
U textilií a dalších materiálů, ze kterých se vyrábí například dámské a pánské spodní prádlo, se testuje přítomnost škodlivých látek. Patří mezi ně pesticidy, formaldehyd, těžké kovy, konzervační látky a barvy způsobující alergii. Pokud se potvrdí přítomnost některé ze škodlivin, výrobce certifikát Oeko-Tex neobdrží. Certifikát se uděluje pouze na jeden rok. Výrobce tedy musí každý rok projít testováním, aby si certifikaci udržel.
Oeko-Text Standard dělí produkty do 4 tříd. Podle toho se přistupuje k testování.
1.       Oděvy pro děti do 3 let,
2.       oděvy, které přichází do přímého styku s pokožkou,
3.       oděvy, které nepřicházejí do přímého styku s pokožkou,
4.       ostatní textilní výrobky.

                                                                                              

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 614 položek
na stránku
1–30 z 614 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí