120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
GIGANTICKÉ slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Gigantické slevyVzhledem k tomu, že je spodní prádlo v nejužším kontaktu s pokožkou, je potřeba, aby si s pokožkou rozumělo. Látka musí být natolik kvalitní, aby pokožku nedráždila. Pokud chcete mít jistotu, že nosíte pánské spodní prádlo, které je vyrobeno z nezávadných materiálů, hledejte certifikaci Öeko-Tex. Označení Öeko-Tex je důležité také v případě, kdy...

Gigantické slevyVzhledem k tomu, že je spodní prádlo v nejužším kontaktu s pokožkou, je potřeba, aby si s pokožkou rozumělo. Látka musí být natolik kvalitní, aby pokožku nedráždila. Pokud chcete mít jistotu, že nosíte pánské spodní prádlo, které je vyrobeno z nezávadných materiálů, hledejte certifikaci Öeko-Tex. Označení Öeko-Tex je důležité také v případě, kdy vybíráte prádlo pro děti.

Co je to vlastně Öeko-Tex?

Öeko-Tex je mezinárodní certifikační systém, podle kterého se kontroluje kvalita textilií používaných například pro výrobu spodního prádla. Kontroluje se, zda se textilie vyrábí výhradně z nezávadných materiálů. Certifikační systém se uplatňuje od roku 1992. Díky němu zákazník ví, že si kupuje garantovanou kvalitu a nezávadnost. Certifikát Öeko-Tex Standard najdete u pánských boxerek, ponožek i slipů. Textil, ze kterého je spodní prádlo ušito, byl testovaný na hodnotu pH, možný obsah pesticidů, formaldehydu, na obsah těžkých kovů, konzervačních látek a podobně. U barviv se testuje možná přítomnost karcinogenních a alergenních látek. Díky certifikátu víte, že nosíte spodní prádlo, které neškodí vašemu zdraví. V nabídce máme také certifikované dámské prádlo.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 642 položek
na stránku
1–30 z 642 položek

100% hodnocení
6 273 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí