| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
163 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| NEDETO | ||
| PÁNSKÉ BOXERKY/SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 142 Kč za kus (s kódem: REBEL) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 0 |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 993 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473131256 |
Pánské slipy Nedeto mají moderní střih, který tě snadno přesvědčí o tom, že klasické slipy rozhodně nepatří do propadliště dějin. Kvalitní a hebký materiál je jako stvořený pro každodenní nošení a v tomhle balení navíc najdeš hned 7 kousků za super cenu, takže ti snadno vystačí na celý týden.
Černé pánské slipy patří ke stálicím mužského šatníku a my se tomu vůbec nedivíme. Slipy Nedeto se totiž hodí pro všechny příležitosti a navíc dokonale zdůrazní tvou postavu. V pase mají vytkávanou gumu, která nikde netlačí a dodává slipům aktuální vzhled. Díky příměsi elastanu ti slipy Nedeto perfektně padnou a snadno se stanou tvým oblíbeným kouskem spodního prádla.
Spodní prádlo Nedeto u nás nosíme všichni, vyrobili jsme si jej totiž sami. Nedeto je naše privátní značka a za kvalitu všech produktů tak dáme ruku do ohně. Klademe důraz především na kvalitní materiály a bezchybné zpracování, aby si naši zákazníci mohli dopřát luxusní spodní prádlo za skvělou cenu
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Dovozce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Výrobce | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473131256 |
289 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
7PACK pánské slipy Nedeto černé
Skvělá objednávka, dodávka a převzetí zboží v Alzaboxu - žádné fronky a omezení otevírací dobou České pošty.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny