120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Trenýrkárna.cz - o nás

Jak to vlastně všechno začalo?

Představte si, že jste studenty vysoké školy v roce 2007, které láká vidina vlastního byznysu. Máte čas, máte nápady, máte i elán. Co však chybí, jsou finance. Podobně tomu bylo i u nás. Vzhledem k nedostatku prostředků na nákup široké škály sortimentu jsme se rozhodli jít cestou nejmenšího odporu, proto jsme pro náš podnikatelský plán vybrali zrovna trenky. 

Náš první velkoobchodní nákup byl u české firmy Styx, jednalo se o 40 ks pánských trenek, které nás stály 8 000 Kč. Ke Styxům jsme nakoupili ještě za 2 500 korun produkty značky Represent, všechno jsme to nafotili na kulečníkovém stole a nahráli na náš první web e-obleceni.com.

Trenýrkárna.cz je NAŠE

V roce 2012 jsme dostali možnost odkoupit doménu Trenýrkárna.cz společně se skladovými zásobami a facebookovou skupinou za 600 tisíc korun. No a my do toho skočili po hlavě.

Nové weby, širší sortiment a zanedlouho i první zaměstnanci, byznys byl na světě!

STYX je NÁŠ

Na pomezí roků 2018 a 2019 došlo k odkupu české značky STYX včetně jejich zaměstnanců, skladových zásob a dalších sounáležitostí. Kdo by tohle na začátku naší cesty čekal. My totiž rozhodně ne. 

Trenírkáreň.sk 

V roce 2019 se nám povedla úžasná věc, naše malá firma už oficiálně nebyla tak malá, podařilo se nám totiž prorazit na zahraniční trh, a to konkrétně na Slovensko!

Překonání obratové hranice 100 milionů!   

Je to skutečně tak, tahle neuvěřitelná částka se nám podařila překonat v roce 2020 hlavně díky VÁM!

Vznik NEDETO

V roce 2020 náš tým napadla zajímavá myšlenka – pojďme vytvořit privátní značku, která bude cenově dostupná, a přesto si bude klást obrovský důraz na svou kvalitu. A tak vzniklo NEDETO, jehož sortiment můžete zakoupit na všech našich e-shopech. Zároveň se NEDETO stalo klíčovým pro další expanze, jsou po něm totiž pojmenovány všechny zahraniční e-shopy, kromě slovenského. 

Rok 2022

Tento rok byl pro naši společnost velmi přelomový, podařilo se nám totiž dosáhnout několika milníků. Konkrétně šlo o příchod na trh Maďarska, Německa a Rakouska.

Současnost

V současné době jsme jednička na českém online trhu panského spodního prádla. Není však naším zvykem spokojit se jen s tím, co máme a nesnažit se posouvat dál. Ostatně vysoké cíle nás ženou dopředu už přes 10 let!

Tým Trenýrkárna.cz


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 876 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí