Máte dotaz? Napište nám.

Trenýrkárna.cz

Naše vize:

 

     Cílem eshopu Trenýrkárna.cz je vytvořit prostředí, které je příjemné pro nákup spodního prádla na internetu.

 

    Důraz klademe na šíři sortimentu – chceme nabízet široké spektrum pánských trenýrek a boxerek doplněné o dámské kalhotky a tanga ale i další sortiment spodního prádla. Myslíme si, že je důležité nabízet zboží, které je dostupné skladem a tím zkrátit dobou doručení na minimum. Naším cílem je dodat Vám zboží do 48 hodin od zakoupení, a proto máme veškeré produkty v nabídce v pražských skladech.

      Dalším důležitým aspektem jsou zkušenosti našich zákazníků. Čím více nezávislých názorů na naši práci získáme, tím lépe můžeme reagovat na potřeby zákazníků. Všechny recenze, ať jsou jakékoliv, jsou pro nás velmi cenné a fungují jako vizitka našeho eshopu.

 

       V neposlední řadě našich priorit jsou ceny a unikátnost produktů. Kompletní sortiment v podobě, který nabízíme, neposkytuje žádný jiný eshop. Naše portfolio tvoří množství značek i exkluzivní produkty, které jinde nenajdete. Některé značky jsme byli nuceni odmítnout, kvůli nedostatečné kvalitě. Nechceme nabízet žádné spodní prádlo, které bychom sami nenosili, nebo u kterého bychom si nebyli jistí, že vykazuje odpovídající zpracování a kvalitu. Přídání produktu, či značky spodního prádla předchází test kvality a až poté jej přidáme do nabídky.

        

        Originálnost je další vlastností, která patří mezi naše priority. Certifikáty originálnosti, naše názory pod samotnými produkty nebo přeměřování boxerek, kalhotek i trenýrek, zda souhlasí velikost dle tabulky dodané výrobcem. To vše je přidaná hodnota nákupu na Trenyrkarna.cz.

 

         Myslíme si, že zákazník by se neměl cítit jako někdo, kdo „otravuje“ zaměstnance svou objednávkou, ale jako někdo o koho je postaráno. Proto děláme vše proto, aby zboží bylo odesláno do 24 hodin od objednání a aby po celou dobu objednávky zákazník věděl, kde se jeho objednávka nachází.

 

Historie:

 

         Eshop Trenýrkárna.cz vzniknul spolu se svou jmenovkyní Trenkárna.cz na jaře roku 2010. A až do 2/2012 byla vedena jedním majitelem a na eshopu bylo k dostání jen 5 značek. V únoru roku 2012 odkoupila firma DaniDarx, s.r.o. (což je 100% česká firma) od firmy Infantia, s.r.o. doménu www.trenyrkarna.cz i www.trenkarna.cz, všechny skladové zásoby i s facebookovou skupinou čítající okolo 19 000 fanoušků.

 

         Zlepšovat a vylepšovat renomé a PR eshopu jsme začali okamžitě. Negativní recenze na serveru Heureka.cz kvůli špatnému předchozímu zacházení se zákazníky, začaly nahrazovat recenze spokojených zákazníků, kterých jsou nyní měsíčně stovky. Díky tomu se rozšířilo portfolio nejen produktů, ale i značek.

 

         Nyní je v nabídce několik desítek značek ze všech koutů světa a tisíce zákazníků měsíčně jen dokazují, že jsme tento projekt nasměrovali zřejmě správným směrem. Mezi nejoblíbenější značky našich zákazníků patří Calvin Klein, 69SLAM, Levis, Puma, Diesel, Styx a Represent.

 

         Každým dnem se snažíme zlepšit naší práci a zvýšit Vaší spokojenost. Za konstruktivní podněty ke zlepšení jsme jedině rádi. Přejeme pohodlný a rychlý nákup ať už trenýrek a boxerek nebo kalhotek a tang či čehokoliv jiného.

Kamenný obchod na Evropské třídě   Část týmu Trenýrkárna.cz   Otvíračka kamenného obchodu na Sokolovské

 

Novinky:

 

         Od podzimu 2012 máme otevřený i kamenný obchod v Praze, nyní na adrese Sokolovská 971/193 Praha 9, kde je možné si produkty osahat, případně vyzkoušet. V obchodě je možné si prádlo také přímo zakoupit a zaplatit hotově nebo platební kartou.

 

Tým Trenýrkárna.cz