120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Víkendový výprodej
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Víkendový výprodej

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Za společností Loono stojí tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších profesionálů, kteří zachraňují životy pomocí prevenčních programů. Jedním z nich je prevence onkologických onemocnění, která se jmenuje #prsakoule. Program Loono upozorňuje na potřebu pravidelného samovyšetření prsů a varlat. Ve spolupráci s Loono uvedla česká značka spod...

Za společností Loono stojí tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších profesionálů, kteří zachraňují životy pomocí prevenčních programů. Jedním z nich je prevence onkologických onemocnění, která se jmenuje #prsakoule. Program Loono upozorňuje na potřebu pravidelného samovyšetření prsů a varlat. Ve spolupráci s Loono uvedla česká značka spodního prádla Styx speciální merch. Jde o trenky s potiskem #prsakoule. Část zisku z prodeje jde na podporu neziskovky Loono.

Bavlněné Loono trenky

Značka Styx vyrobila dámsképánské trenky v modré a růžové barvě. Trenky jsou ušity z 100% bavlny, se kterou si pokožka rozumí nejlépe. Jde o přírodní materiál, který udělá radost i osobám s citlivou pokožkou. Klasická pružná guma má velkou flexibilitu, takže se nezařezavá a drží trenky na svém místě. Výhodou jsou širší nohavičky, což ocení lidé se silnějšími stehny. Zapojte se do podpory prevence a samovyšetření i vy.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–2 z 2 položek
1–2 z 2 položek

100% hodnocení
7 054 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí