120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 % na Represent
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr


Spodní prádlo E plus M


E plus M je polský výrobce a dovozce licencovaných produktů, zejména pro děti. Na trhu působí více než 20 let a pyšní se bohatým portfoliem, které zahrnuje více než 70 licencí. Kromě dětského spodního prádla dodává také tašky, žabky, batohy, kalhoty, trička, pláštěnky, ponožky, dívčí a chlapecká pyžama a celou řadu dalších produktů. Disponuje licencemi na Hot Wheels, Rychle a zběsile, Jurský svět, Harryho Pottera, Tajný život mazlíčků, Batmana, Auta a mnoho dalších.


Pohádkové spodní prádlo pro děti


V nabídce E plus M najdete chlapecké i dívčí spodní prádlo. Filozofií společnosti je dodávat co nejkvalitnější produkty za příjemné ceny. Značkové kalhotky pro dívky nebo slipy pro chlapce si tak může dovolit každý. Spodní prádlo pro děti prochází přísnou kontrolou kvality. Značka proto spolupracuje se společnostmi jako BetterWork, Amfory, Sedex nebo Intertek, které se zaměřují na zlepšování podmínek výroby v oděvním průmyslu a dbají na udržitelnost planety. Pokud chcete svým dětem udělat radost, dopřejte jim spodní prádlo a pyžama s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny.

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 87 položek
na stránku
1–30 z 87 položek
1–30 z 87 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 769 recenzí

99% hodnocení
12 323 recenzí