120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

Reklamační řád

Obecné podmínky reklamace:

 

  • V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na + 420 727 903 604 nebo e-mailem: reklamace@trenyrkarna.cz

Jak postupovat v případě reklamace, vrácení, výměny?

V případě vrácení nebo výměny zboží ho zašlete v původním a nepoškozeném stavu tak, aby neneslo žádné známky používaní. Ujistěte se, že je v původním obalu a opatřeno všemi visačkami. Potom je postup stejný pro všechny možnosti.

1. Do balíčku vložte vyplněný formulář, který jste nalezli u objednávky nebo si ho můžete stáhnout ZDE.
2. Zboží k nám můžete doručit následujícími způsoby:

  • Zpět na adresu: Trenýrkárna.cz (DaniDarx s.r.o.) - Na Radosti 414 (hala č. 3), 155 21 Praha – Zličín
  • Přes Zásilkovna.cz zdarma s kódem 906 706 15 - štítek na balíček vám vytisknou přímo na pobočce Zásilkovny
  • Možné je zanést zboží na jednu z našich poboček:

Příčná 10, Praha 1, 110 00

Sokolovská 971/193, Praha 9, 190 00

Na Radosti 414, Praha-Zličín, 155 21 (hala č.3)

Po přijetí balíčku budete informování e-mailem.

 1. Povinnosti kupujícího
Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách. Kupující může oprávněnou reklamaci podat jednou z následujících možností:
a) na e-mailovou adresu provozovatele (reklamace@trenyrkarna.cz)
b) poštou na adresu našeho reklamačního oddělení:  Trenýrkárna.cz (DaniDarx s.r.o.) - Na Radosti 414 (hala č. 3), 155 21 Praha - Zličín
c) osobním doručením na některou z našich prodejen

Jak nám pomůžete reklamaci vyřídit co nejrychleji:
a) Co nejvýstižnější popis závady nebo závad (v případě, že je jich více).
b) Doložit doklad o vlastnictví zboží (při převzetí zboží je dodána faktura), pokud fakturu nemáte, stačí se přihlásit v sekci Sledování Objednávky pomocí svého e-mailu a čísla své objednávky a odtud fakturu stáhnout (/sledovani-objednavky).

Pokud z nějakého důvodu fakturu nebo účtenku nemáte, připište k popisu závady Vaše jméno (resp. jméno toho, kdo vystupuje jako zadavatel objednávky) a číslo objednávky, abychom dokázali jednoznačně identifikovat zákazníka (číslo objednávky je zasíláno s potvrzením objednávky v e-mailu).
Popis reklamace uvádějte, prosím, na reklamační formulář.

2. Povinnosti prodávajícího
Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak. (toto je dle zákona, standardně ale reklamace vyřizujeme hned, to znamená do 2 - 3 dnů a o všem Vás informujeme e-mailem nebo telefonicky).

3. Všeobecná ustanovení
Na spotřební zboží prodávané prostřednictvím e-shopu a kamenného obchodu Trenýrkárna.cz se vztahuje 24 měsíční záruka. Vyskytnou-li se po převzetí zboží kupujícím vady zboží v zákonné 24 měsíční záruční době, kupující je oprávněn uplatnit reklamaci. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží získává kupující záruku novou v minimální délce 24 měsíců.
Na žádost spotřebitele je prodávající povinen poskytnout záruku písemnou formou (záruční list). Umožňuje-li to povaha věci, postačuje namísto záručního listu vydat kupujícímu doklad o zakoupení věci obsahující údaje, které musí obsahovat záruční list. Záruční list musí obsahovat jméno a příjmení, název nebo obchodní firmu prodávajícího, IČO a sídlo (platí pro právnickou osobu).
Pokud je poskytována delší než zákonná záruka, prodávající určí podmínky a rozsah prodloužení záruky v záručním listě. Pokud odběratel zjistí jakýkoliv rozdíl mezi dodacím listem a skutečně dodaným zbožím (v druhu nebo množství), doporučujeme, aby ihned podal písemně zprávu adresovanou na jméno obchodníka, který vyhotovil fakturu. Reklamace bude řešena ve lhůtě do 30 dnů od převzetí věci do reklamace.

4. Rozpor s kupní smlouvou
Pokud se vada projeví v prvních 6 měsících od převzetí plnění, považuje se za vadu, která existovala již v době převzetí věci, pokud se neprokáže opak či to neodporuje povaze věci. V takovém případě má kupující, je-li spotřebitelem, právo volby řešit odstranitelnou vadu mimo standardní záruční opravu i výměnou věci za bezvadnou. Není-li takový postup možný, má kupující/spotřebitel nárok na přiměřenou slevu nebo může od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud spotřebitel o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo ho sám způsobil.

5. Záruční podmínky
a) Záruční doba začíná dnem převzetí a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny se záruční doba počítá znovu od převzetí nové věci. Zákazník dostane nový záruční list, kde bude uvedeno nové i původní číslo.
b) Zákazník doručí na vlastní riziko reklamovaný výrobek na adresu prodejce. Zboží musí být v úplném stavu včetně příruček a ostatního příslušenství. Ke každé reklamované položce musí být připojen přesný popis závad a četnost výskytu.
c) Prodejce po vyřízení reklamace vyzve zákazníka k odběru zboží, případně jej zašle na své náklady a riziko odběratele zpět.
d) Nárok na uplatnění záruky zaniká v následujících případech:
+ neodbornou instalací, zacházením či obsluhou, použitím, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou
+ používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry parametrům uvedeným v dokumentaci
+ zboží bylo poškozeno živly
+ zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci
e) Na pozáruční opravy je poskytována záruka 3 měsíce ode dne převzetí věci.
f) Kontrola přebírané zásilky:
+ Při převzetí zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno překontrolovat stav zásilky. Pokud je při převzetí zjištěno mechanické poškození obalu výrobku či neúplnost zásilky, je spotřebiteli doporučeno za přítomnosti dopravce vyhotovit do přepravních dokladů záznam.
+ Kupující, který není spotřebitelem je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je povinen za přítomnosti dopravce zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

6. Ochrana osobních údajů
Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších právních předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků jsou užívány výhradně pro vnitřní potřebu obchodu (za účelem úspěšného splnění smlouvy) a nejsou poskytovány třetím osobám.
Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, které jsou nutné pro bezproblémové doručení zboží. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití.
Data jsou uchovávána a nejsou sdílena s aplikacemi třetích osob. Zákazník uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi po úspěšném splnění smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Toto zpracování a shromažďování osobních údajů může být ze strany prodávajícího v budoucnu použito za účelem případné nabídky obchodu a služeb zákazníkovi. Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

 

Tým Trenýrkárna.cz


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 840 recenzí

98% hodnocení
8 927 recenzí