120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Víkendový výprodej
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Víkendový výprodej

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Pink Bubble je nezisková organizace, která pomáhá mladým lidem v boji s rakovinou. Snaží se, aby tito lidé byli šťastnější a co nejdříve se postavili zpátky na vlastní nohy. Merchem Pink Bubble jsou dámské a pánské trenýrky, které vznikly při spolupráci s českou značkou spodního prádla Styx. Celý zisk z nákupu trenek Pink Bubble putuje na podpor...

Pink Bubble je nezisková organizace, která pomáhá mladým lidem v boji s rakovinou. Snaží se, aby tito lidé byli šťastnější a co nejdříve se postavili zpátky na vlastní nohy. Merchem Pink Bubble jsou dámské a pánské trenýrky, které vznikly při spolupráci s českou značkou spodního prádla Styx. Celý zisk z nákupu trenek Pink Bubble putuje na podporu nadačního fondu Pink Bubble.

Kvalitní zpracování, originální design

Dámské a pánské trenýrky Pink Bubble se vyrábí ze 100 % bavlny, která je pokožce nejpříjemnější. Jde o přírodní materiál, a tak mohou trenky nosit i ti, kteří mají citlivou pokožku. Na designu pracoval Filip, který si onkologickým onemocněním sám prošel. Jeho návrh inspirovaný komiksem je originální a baví už na první pohled. V pase je široká vetkávaná guma, která se nezařezává a trenky drží na svém místě.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–7 z 7 položek
1–7 z 7 položek

100% hodnocení
7 054 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí