Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Letní Black Friday!

Chcete svým dětem pořídit kvalitní spodní prádlo, které ve vaší peněžence neudělá vítr? Hledejte výhodná balení dětského oblečení a prádla. Za výhodnou cenu pořídíte spodní prádlo pro děvčata i chlapce. Inspirujte se nabídkou dívčích kalhotek, chlapeckých slipů, trenek a boxerek. Nechybí ani ponožky pro všední nošení nebo ponožky pro sportovní a...

Chcete svým dětem pořídit kvalitní spodní prádlo, které ve vaší peněžence neudělá vítr? Hledejte výhodná balení dětského oblečení a prádla. Za výhodnou cenu pořídíte spodní prádlo pro děvčata i chlapce. Inspirujte se nabídkou dívčích kalhotek, chlapeckých slipů, trenek a boxerek. Nechybí ani ponožky pro všední nošení nebo ponožky pro sportovní aktivity.

Co je to zvýhodněné balení dětského spodního prádla

Pokud chcete svým dětem pořídit nové spodní prádlo, a přitom ušetřit, dívejte se po výhodných baleních. Najdete v nich více než jeden kus spodního prádla, případně spodní prádlo v různých variantách. Typicky se jedná o výhodná balení dětských ponožek, ve kterých jsou ponožky různých barev a designů. Stejně tak jsou k dostání výhodná balení dívčích kalhotek nebo chlapeckých boxerek atd. Výhoda spočívá v tom, že vás balení vyjde na méně peněz v porovnání s nákupem jednotlivých kousků. Tomu se říká chytré nakupování.

Na co dát pozor při výběru dětského spodního prádla

Při výběru spodního prádla pro děti dbejte na kvalitu materiálů a správnou velikost. Spodní prádlo je tělu nejblíže, a tak by pokožce mělo být příjemné. Sázkou na jistotu je bavlněné spodní prádlo, případně bavlna v kombinaci s elastanem, který jí propůjčuje pružnost. Spodní prádlo nesmí děti omezovat v pohybu. Zároveň musí být dokonale savé a od těla odvádět pot.

Spodní prádlo s hravým designem, které si děti zamilují

Děti milují veselé barvy a hravé obrázky. Na originální kousky spodního prádla narazíte nejen ve výprodejích a zvýhodněných baleních. Udělejte svým dětem radost ponožkami se zvířátky nebo kalhotkami či slipy s pohádkovými postavičkami. U kluků uspějete s potiskem komiksových hrdinů, u holčiček s Mickey Mousem a Minnie. Jestliže hledáte české spodní prádlo pro děti, dívejte se po značkách, jako jsou Voxx, Lonka, Styx a další.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

31–60 z 116 položek
na stránku
31–60 z 116 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí