| Rychlost doručení: | pozítří 14.4. u Vás |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe | |
| pozítří 14.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 14.4. u Tebe |
Nový produkt
6 Položka ks
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
✅ 79 Kč za pár (s kódem: SUPER) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 237 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 80 % bavlna, 10 % polyamid, 5 % elastan, 5 % polypropylen |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281073915 |
Připrav svým dětem pohodlí, které vydrží celý den! Dětské ponožky VoXX jsou ideální volbou pro školní den, volnočasové aktivity i domácí pohodu. Díky kvalitním materiálům poskytují optimální komfort, odolnost a funkčnost, kterou ocení nejen děti, ale i jejich rodiče. Navíc jsou vyrobené v Česku, takže jejich nákupem podpoříš místní ekonomiku.
Ponožky jsou vyrobené z kombinace bavlny a umělých vláken. Bavlna zajistí měkkost a prodyšnost, polyamid a polypropylen prodlužují životnost a zlepšují odvod vlhkosti. Díky elastanu se ponožky perfektně přizpůsobí dětským nožkám a drží na místě bez sklouzávání.
Díky vysokému provedení chrání ponožky VoXX nejen chodidlo, ale i část lýtka – což se hodí nejen v chladnějších dnech, ale i při aktivitách, kde je důležité, aby ponožky pevně seděly. Jsou ideální do tenisek, školní obuvi nebo bot na ven. Ponožky VoXX se dobře hodí pro každodenní nošení i náročnější sportovní aktivity nebo domácí pohodu.
Česká značka VoXX se zaměřuje na výrobu ponožek z kvalitních, příjemných a funkčních materiálů, které si zamiluješ při každodenním nošení. Ať už zvolíš nízký nebo vysoký střih, můžeš se spolehnout na dokonalé pohodlí a dlouhou životnost. Ponožky VoXX se hodí jak do práce, tak pro volnočasové aktivity, a díky preciznímu zpracování uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.
Aby ponožky dlouho vydržely jako nové, doporučujeme držet se následujících pokynů k údržbě.
Tip: Staň se odborníkem na údržbu spodního prádla díky radám v našem článku a dopřej svým oblíbeným kouskům péči, kterou si zaslouží.
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Složení | 80 % bavlna, 10 % polyamid, 5 % elastan, 5 % polypropylen |
| Výška ponožek | Vysoké |
| Teplotní třída | A (od +10°C do +35°C) |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Vyrobeno v ČR | ano |
| Výrobce | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281073915 |
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny